BAŞKANIMIZDAN

Sevgili Dostlarım,

Yeni bir heyecan ile dönemimize başlamış bulunuyoruz. "Rotary Fırsatlar Yaratır" temasıyla hareket edeceğimiz dönemimizde, komitelerimizin birbirinden değerli proje ve çalışmalarının, rotaractlarımız ve interactlarımızın desteği ile hayat bulacağına inanıyorum.

2020-2021 döneminde öncelikle kendimizi geliştirmek, dostluklarımızı arttırmak ve sonra topluma yararlı olmak için çalışmalar yapacağız. Rotary'nin temeli, rotary kulüpleri ve onların üyeleridir. Bizim için en önemli proje, üyelerimizin bu çatı altındaki mutluluğudur. Yapacağımız işlerden zevk alıyorsak zaten  büyük projeler beraberinde gelecek, mutluluğumuz katlanacaktır.
Dönemimizde hedefimiz, hizmet projelerimizde daha fazla birlikte olmak, Rotary nin kendinden öte hizmet idealini hayata geçirmek, yeni fırsatlar yaratmak, başkalarının hayatına mutluluk katarken bundan daha fazla zevk almak olacaktır.

Yeni Rotary dönemimizin tüm kulüp üyelerimize hayırlı olmasını diliyor, ben ve Figen el ele, gönül gönüle, birlik beraberlik ve dayanışma içinde güzel hizmetler çıkaracağımıza inanıyoruz.

Sinan AKIN

2020-2012 Dönem Başkanı

Çekirge Rotary Çekirge Rotaract Çekirge Interact